Dėl dabartinės situacijos, kai visame pasaulyje įvyko keli dideli reidai prieš IPTV perpardavėjus, negalime susieti nė vieno perpardavėjo! Apie naujausius reidus galite daugiau sužinoti ČIA ir ČIA, todėl tikriausiai suprantate, kodėl turėtumėte gauti VPN DABAR! Norėdami įsigyti prenumeratą, kuri, mūsų manymu, yra geriausia, jums tereikia apsilankyti „AliExpress“ ir ieškoti IPTV!

Naudodamiesi „iptv“ saugiai naršykite internete

Dar prieš savaitę keliose šalyse įvyko didžiulis reidas prieš žaidėjus, platinančius IPTV paslaugas. Be kita ko, buvo areštuoti serveriai, kuriuose buvo beveik 50 milijonų vartotojų paskyros informacijos. Taigi yra rimtų priežasčių įsitikinti, kad to, ko darai internete, negalima atsekti.

Su mumis susisiekė laikraštis

Su mumis „IPTVis“ susisiekė pagrindinis laikraštis, kuris domėjosi, ar galime įsivaizduoti, kaip rengiame interviu, ir kadangi patys neparduodame jokių IPTV paslaugų, sutarėme per „Tele“ pasikalbėti su žurnalistu. Tada sužinojome, kad Lietuvos policija šiuo metu atlieka išsamų tyrimą, kuriame daugeliui IPTV paslaugų ir perpardavėjų yra bloga padėtis.

Ką jums kainuoja naršyti anonimiškai ir saugiai naudoti „iptv“?

Naudojant kanalų paketą, kurį laikome geriausiu bandant, jis kainuoja tik apie 18 USD per metus. Jei taip pat norite ja naudotis nesusigaudydami ir rizikuodami milijoninėmis baudomis, taip pat turėtumėte nusipirkti VPN paslaugą už maždaug 30 USD per metus. Iš viso naudotis „iptv“ kanalais kainuoja apie 50 USD

Razzia

Be to, mes nesakome, kad jūs negalite naudotis IPTV paslauga, ar ne, bet mes norime pateikti jums griežtą rekomendaciją imtis atsargumo priemonių tokiais atvejais. Mažiausia, ką galite padaryti, kad galėtumėte saugiai ir anonimiškai naršyti, yra gauti VPN.

1. NAUDOTI VPN

Mes jau ilgą laiką skelbėme VPN naudojimą ir raginame visus, kurie naudojasi IPTV paslauga, nedelsiant investuoti į VPN paslaugą. Tai užtikrina, kad visas jūsų srautas pirmiausia eina per serverį užsienyje, kur gausite naują IP adresą. Tai reiškia, kad neįmanoma pamatyti, kas ką padarė.

Šiandien, po visų pastarųjų reidų, visi IPTV teikėjai rekomenduoja naudoti VPN, ir jie turi tam įmontuotas funkcijas programinėje įrangoje.

Vienintelis neigiamas dalykas naudojant VPN yra tas, kad turite turėti stabilų VPN teikėją, kad netektumėte per lėtas ir vangus internetas. Deja, Švedijoje, kad išvengtumėte transliacijos atsilikimo, jums tinka tik keli kūriniai. Parašėme straipsnį, kuriame išvardytos geriausios VPN paslaugos, kurias galite įsigyti dabar.