AliExpress-IPTV

IPTV prenumerata kainuoja apie 15–18 USD už 12 mėnesių paketą. Tuo galite naudotis visais sporto ir kino kanalais. Taip pat gausite visus įprastus kanalus, kurie nelaikomi aukščiausios kokybės kanalais.

Deja, mes nebegalime su jais susieti, nes mus valdžia. Bet viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti AliExpress.com ir ieškoti IPTV.

Kartais galite šiek tiek ieškoti ir ieškoti tokių terminų kaip „HD TV“, „IPTV Subscription“, „m3u“ arba „World TV“. Jie bando slėptis, tačiau „AliExpress“ yra daugybė pardavėjų. Kitas būdas yra pirmiausia patekti į IPTV dėžutes, nes tada dažniausiai pasirodo grynos prenumeratos.

NordVPN jums kainuoja apie 3 USD per mėnesį, jei iš jų pirksite 1–2 metų abonementą. Manome, kad į tai turėtų investuoti visi, nes valdžios institucijos šiuo metu vijosi IPTV vartotojus ir perpardavėjus. Tai pigūs pinigai, kad būtų išvengta daugelio milijonų baudų dėl TV įmonėms skirtų baudų.

Nesivaržydami perskaitykite mūsų straipsnį apie saugumą ir geriau suprasite, kodėl taip primygtinai rekomenduojame gauti VPN. Daugiau informacijos apie paslaugą rasite pačios VPN įmonės svetainėje.