Geriausia VPT paslauga

Čia yra geriausia VPN paslauga, kurią galite nusipirkti Lietuvoje, kad būtumėte anonimas, kai naudojatės IPTV paslaugomis.

VPN

Kas yra VPN?

VPN reiškia „virtualų privatų tinklą“ ir yra paslauga, kurią naudojate slėpdami savo tapatybę internete. VPN paslaugų idėja yra ta, kad turėtumėte pereiti per VPN tunelį, kuris yra VPN serveris, ir kai tai atsitiks, visi jūsų įėjimo ir išvedimo duomenys yra šifruojami. Tai leidžia būti anonimiškam ir niekas nemato nei jūsų IP adreso, nei kitų pėdsakų, ką padarėte su savo internetu.

Kaip veikia VPN paslauga!

VPN paslauga yra labai paprasta atliekant faktinį vykdymą. Viskas, ką jūs darote, yra tai, kad prisijungiate prie VPN kliento, kuris užšifruoja visus jūsų duomenis. Tai daroma atsisiųsdami jų VPN programą ir tada pasirinkdami serverį, prie kurio norite prisijungti, savo VPN tinkle. Kai tai bus padaryta, visas srautas iš jūsų įrenginio eis per VPN tunelį, ir dabar jūs esate saugus.

Geriausias VPN Lietuvoje

„NordVPN“, be abejo, šiuo metu yra geriausia VPN paslauga, nors 2-asis mūsų geriausias bandant VPN paslaugas taip pat veikia gerai. Didelis skirtumas yra kaina, kai „Nord VPN“ kainuoja maždaug pusę to, ką daro mūsų Nr. 2. „NordVPN“ taip pat yra didžiausias pasaulyje VPN tinklas, kurio tinkle yra daugiau nei 5600 VPN serverių. Tai padarė akivaizdų kiekvieno pasirinkimą, kuris bent jau turėtų jį naudoti IPTV. Yra nedaug paslaugų, kurios gali tiesiog užšifruoti HD srautą, jo neįsilaužus tiesioginiame sraute. Taigi tai akivaizdus pasirinkimas dabar!

# 2 Geriausia VPN paslauga

Manome, kad kita gera paslauga yra „ExpressVPN“, kuri galėjo būti geriausia VPN paslauga 2020 m., Jei nebūtų kainos. „ExpressVPN“ ir „NordVPN“ yra VPN karaliai. Jei ketinate vykdyti tiesioginius srautus su IPTV paslaugomis, jei jie neketina nulaužti, taip pat galioja tik šie du. Jums tiesiog reikalinga greičiausia paslauga, nors ji turi būti saugiausia, kai turime reikalų su IPTV. Tada kalbama apie šiuos du.