MŪSŲ GERIAUSIAS GERIAUSIŲ IPTV PASLAUGŲ TESTAVIMAS

Žemiau turite geriausią IPTV paslaugą ir geriausią VPN paslaugą dabar savo prenumeratai. Mes išnagrinėjome, kokį kanalo pasiūlymą jūs gaunate prenumeratoje, ir kaip saugi ir greita VPN paslauga. Jei norite išsamiau sužinoti, kurie televizijos kanalai yra įtraukti, visus kanalus rasite čia. Mes taip pat manome, kad prieš pirkdami prenumeratą turėtumėte šiek tiek perskaityti apie saugumą ir tai, ką VPN veikia jums. Visas kainas rasite prekių puslapio kainose.

AliExpress-IPTV

„AliExpress“ yra antra pagal dydį pasaulyje rinka po „Amazon“, tačiau jos priklauso kinams. Tai leidžia jų platformoje rasti beveik viską, o vienas iš šių dalykų yra IPTV prenumeratos.

Deja, mes nebegalime su jais susieti, nes mus valdžia. Bet viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti AliExpress.com ir ieškoti IPTV.

Kartais galite šiek tiek ieškoti ir ieškoti tokių terminų kaip „HD TV“, „IPTV Subscription“, „m3u“ arba „World TV“. Jie bando slėptis, tačiau „AliExpress“ yra daugybė pardavėjų. 12 mėnesių abonementas kainuoja apie 15–20 USD.

NordVPN yra didžiausia pasaulyje VPN paslauga, turinti daugiausiai serverių iš visų VPN paslaugų. Tai jau seniai buvo akivaizdus pasirinkimas tiems, kurie nori jį naudoti IPTV kanalams. Taip yra todėl, kad tik kelios VPN paslaugos rinkoje sugeba užšifruoti visą duomenų kiekį, kurio reikia tiesioginiam srautui, nepradėjus nulaužti.

Keletas kitų paslaugų, kurios gali tai padaryti, daugiausia skirtos įmonėms arba „ExpressVPN“, nes jos taip pat yra geros, bet dvigubai brangesnės. Taigi mūsų rekomendacija tikrai yra „NordVPN“, kuri jums kainuoja tik apie 30 USD per metus. Daugiau informacijos apie paslaugą galite rasti VPN įmonės svetainėje.